bash-3.2 - en to lt translation catalogue (330 entries)

en: timed out waiting for input: auto-logout
lt: laukiant įvedimo baigėsi laikas: automatiškai atsijungta

en: 	-%s or -o option
lt: 	-%s arba -o nustatymas

en: 	-irsD or -c command or -O shopt_option		(invocation only)
lt: 	-irsD arba -c komanda arba -O shopt_nustatymas		(tik iškvietimui)

en: 
    malloc: %s:%d: assertion botched
lt: 
    malloc: %s:%d: prielaida pažeista

en:      dirs when invoked without options, starting with zero.
lt:      „dirs“, iškviesto be parametrų (skaičiuojama nuo nulio).

en:      from the left of the list shown by `dirs', starting with
lt:      iš kairės sąraše, rodomame „dirs“, pradedant nuo nulio)

en:      from the right of the list shown by `dirs', starting with
lt:      iš dešinės sąraše, rodomame „dirs“, pradedant nuo nulio)

en:      from the stack, so only the stack is manipulated.
lt:      iš steko, taigi, pakeičiamas tik stekas.

en:      new current working directory.
lt:      naujuoju darbiniu aplanku.

en:      removes the first directory, `popd +1' the second.
lt:      pašalina pirmąjį aplanką, „popd +1“ – antrąjį.

en:      removes the last directory, `popd -1' the next to last.
lt:      pašalina paskutinį aplanką, „popd -1“ – priešpaskutinį.

en:      shown by `dirs', starting with zero.  For example: `popd +0'
lt:      (skaičiuojama nuo nulio).  Pavyzdžiui: „popd +0“

en:      shown by `dirs', starting with zero.  For example: `popd -0'
lt:      (skaičiuojama nuo nulio).  Pavyzdžiui: „popd -0“

en:      to the stack, so only the stack is manipulated.
lt:      į steką, taigi, pakeičiamas tik stekas.

en:      zero) is at the top.
lt:      būtų viršuje.

en: $%s: cannot assign in this way
lt: $%s: negalima tokiu būdu priskirti

en: %c%c: invalid option
lt: %c%c: netaisyklingas parametras

en: %d: invalid file descriptor: %s
lt: %d: netaisyklingas failo deskriptorius: %s

en: %s can be invoked via
lt: %s gali būti iškviestas su

en: %s is %s
lt: %s yra %s

en: %s is a function
lt: %s yra funkcija

en: %s is a shell builtin
lt: %s yra aplinkos vidinė komanda

en: %s is a shell keyword
lt: %s yra aplinkos raktinis žodis

en: %s is aliased to `%s'
lt: %s yra „%s“ sinonimas

en: %s is hashed (%s)
lt: %s yra hešuotas (%s)

en: %s is not bound to any keys.
lt: %s nėra priskirtas jokiam klavišui.

en: %s out of range
lt: %s už ribų

en: %s: %s out of range
lt: %s: %s išėjo už ribų

en: %s: %s: bad interpreter
lt: %s: %s: blogas interpretatorius

en: %s: ambiguous job spec
lt: %s: dviprasmis darbo aprašymas

en: %s: arguments must be process or job IDs
lt: %s: argumentai turi būti procesų arba darbų ID

en: %s: bad network path specification
lt: %s: netaisyklingas tinklo kelias

en: %s: bad substitution
lt: %s: blogas keitinys

en: %s: binary operator expected
lt: %s: tikėtasi binarinio operatoriaus

en: %s: cannot assign list to array member
lt: %s: negalima priskirti sąrašo masyvo elementui

en: %s: cannot assign to non-numeric index
lt: %s: nepavyko priskirti prie neskaitinio indekso

en: %s: cannot create: %s
lt: %s: nepavyko sukurti: %s

en: %s: cannot delete: %s
lt: %s: nepavyko ištrinti: %s

en: %s: cannot destroy array variables in this way
lt: %s: negalima tokiu būdu sunaikinti masyvų kintamųjų

en: %s: cannot execute binary file
lt: %s: negalima vykdyti dvejetainių failų

en: %s: cannot execute: %s
lt: %s: nepavyko paleisti: %s

en: %s: cannot get limit: %s
lt: %s: nepavyko gauti limito: %s

en: %s: cannot modify limit: %s
lt: %s: nepayko pakeisti limito: %s

en: %s: cannot open temp file: %s
lt: %s: nepavyko atverti laikinojo failo: %s

en: %s: cannot open: %s
lt: %s: nepavyko atverti: %s

en: %s: cannot overwrite existing file
lt: %s: negalima perrašyti egzistuojančio failo

en: %s: cannot read: %s
lt: %s: nepavyko perskaityti: %s

en: %s: cannot unset
lt: %s: nepavyko ištrinti

en: %s: cannot unset: readonly %s
lt: %s: nepavyko ištrinti: %s tik skaitymui

en: %s: command not found
lt: %s: komanda nerasta

en: %s: error retrieving current directory: %s: %s
lt: %s: klaida skaitant esamą aplanką: %s: %s

en: %s: file is too large
lt: %s: failas per didelis

en: %s: file not found
lt: %s: failas nerastas

en: %s: first non-whitespace character is not `"'
lt: %s: pirmas ne tarpo simbolis nėra „"“

en: %s: hash table empty
lt: %s: maišos lentelė tuščia

en: %s: history expansion failed
lt: %s: istorijos išskleidimas nesėkmingas

en: %s: host unknown
lt: %s: adresas nežinomas

en: %s: illegal option -- %c
lt: %s: neleistinas parametras -- %c

en: %s: integer expression expected
lt: %s: tikėtasi skaitinės išraiškos

en: %s: invalid action name
lt: %s: netaisyklingas veiksmo pavadinimas

en: %s: invalid file descriptor specification
lt: %s: netaisyklinga failo deskriptoriaus specifikacija

en: %s: invalid limit argument
lt: %s: netaisyklingas limito argumentas

en: %s: invalid number
lt: %s: netaisyklingas skaičius

en: %s: invalid option
lt: %s: nesamas parametras

en: %s: invalid option name
lt: %s: netaisyklingas parametro vardas

en: %s: invalid service
lt: %s: netaisyklinga tarnyba

en: %s: invalid shell option name
lt: %s: netaisyklingas aplinkos nuostatos pavadinimas

en: %s: invalid signal specification
lt: %s: netaisyklinga signalo specifikacija

en: %s: invalid timeout specification
lt: %s: klaidinga laiko ribos (timeout) specifikacija

en: %s: is a directory
lt: %s: aplankas

en: %s: job %d already in background
lt: %s: darbas %d jau fone

en: %s: job has terminated
lt: %s: darbas užsibaigė

en: %s: missing colon separator
lt: %s: trūksta dvitaškio skirtuko

en: %s: no completion specification
lt: %s: nėra baigimo specifikacijos

en: %s: no job control
lt: %s: nėra darbų valdymo

en: %s: no such job
lt: %s: nėra tokio darbo

en: %s: not a function
lt: %s: ne funkcija

en: %s: not a regular file
lt: %s: ne paprastas failas

en: %s: not a shell builtin
lt: %s: ne vidinė aplinkos komanda

en: %s: not an array variable
lt: %s: ne masyvo kintamasis

en: %s: not dynamically loaded
lt: %s: nedinamiškai įkrauta

en: %s: not found
lt: %s: nerasta

en: %s: numeric argument required
lt: %s: reikia skaitinio argumento

en: %s: option requires an argument
lt: %s: parametrui reikia argumento

en: %s: option requires an argument -- %c
lt: %s: parametrui reikia argumento -- %c

en: %s: parameter null or not set
lt: %s: parametras tuščias arba nenustatytas

en: %s: readonly function
lt: %s: funkcija tik skaitymui

en: %s: readonly variable
lt: %s: kintamasis tik skaitymui

en: %s: restricted
lt: %s: apribota

en: %s: restricted: cannot redirect output
lt: %s: apribota: negalima peradresuoti išvedimo

en: %s: restricted: cannot specify `/' in command names
lt: %s: apribota: negalima naudoti „/“ komandų pavadinimuose

en: %s: substring expression < 0
lt: %s: posekio išraiška < 0

en: %s: unary operator expected
lt: %s: tikėtasi unarinio operatoriaus

en: %s: unbound variable
lt: %s: nepriskirtas kintamasis

en: %s: warning:
lt: %s: įspėjimas:

en: +N   Rotates the stack so that the Nth directory (counting
lt: +N   Pasuka steką, kad N-tasis aplankas (skaičiuojant

en: +N   displays the Nth entry counting from the left of the list shown by
lt: +N   rodo N-tąjį įrašą skaičiuojant iš kairės sąraše, rodomame

en: +N   removes the Nth entry counting from the left of the list
lt: +N   pašalina N-tąjį įrašą skaičiuojant iš kairės sąraše, išvedamame „dir“

en: -N   Rotates the stack so that the Nth directory (counting
lt: -N   Pasuka steką, kad N-tasis aplankas (skaičiuojant

en: -N   displays the Nth entry counting from the right of the list shown by
lt: -N   rodo N-tajį įrašą skaičiuojant iš dešinės sąraše, rodomame

en: -N   removes the Nth entry counting from the right of the list
lt: +N   pašalina N-tąjį įrašą skaičiuojant iš dešinės sąraše, išvedamame „dir“

en: -n   suppress the normal change of directory when adding directories
lt: -n   išjungti įprastą aplanko pakeitimą pridedant aplankus

en: -n   suppress the normal change of directory when removing directories
lt:      išjungti įprastą darbinio aplanko keitimą šalinant aplankus

en: /dev/(tcp|udp)/host/port not supported without networking
lt: /dev/(tcp|udp)/komp/prievadas nepalaikoma be tinklo

en: /tmp must be a valid directory name
lt: /tmp turi būti taisyklingas aplanko pavadinimas

en: <no current directory>
lt: <nėra esamo aplanko>

en: Aborting...
lt: Nutraukiama...

en: Adds a directory to the top of the directory stack, or rotates
lt: Įdeda aplanką į aplankų steko viršų, arba pasuka

en: Causes a function to exit with the return value specified by N.  If N
        is omitted, the return status is that of the last command.
lt: Išeina iš funkcijos, grąžinama reikšmė N.  Jei N nenurodyta,
        grąžinama paskutinės vykdytos komandos reikšmė.

en: Change the current directory to DIR.  The variable $HOME is the
        default DIR.  The variable CDPATH defines the search path for
        the directory containing DIR.  Alternative directory names in CDPATH
        are separated by a colon (:).  A null directory name is the same as
        the current directory, i.e. `.'.  If DIR begins with a slash (/),
        then CDPATH is not used.  If the directory is not found, and the
        shell option `cdable_vars' is set, then try the word as a variable
        name.  If that variable has a value, then cd to the value of that
        variable.  The -P option says to use the physical directory structure
        instead of following symbolic links; the -L option forces symbolic links
        to be followed.
lt: Pakeisti esamą aplanką į DIR.  Kintamasis $HOME yra
        numatytasis DIR.  Kintamasis CDPATH nurodo aplankus, kuriuose bus
        ieškoma DIR.  Aplankų pavadinimai CDPATH skiriami dvitaškiu (:).
        Tuščias aplanko vardas tapatus esamam aplankui, t.y. „.“.
        Jei DIR prasideda pasviruoju brūkšniu (/), į CDPATH neatsižvelgiama.
        Jei aplankas nerastas ir aplinkos nuostata „cdable_vars“ įjungta,
        tada žodis bandomas kaip kintamojo pavadinimas.  Jei kintamasis
        turi reikšmę, tada esamas aplankas pakeičiamas į kintamojo reikšmę.
        Parametras -P nurodo, kad turi būti naudojama fizinė aplankų struktūra,
        užuot sekus simbolines nuorodas; parametras -L nurodo, kad turi būti
        sekama simbolinėmis nuorodomis.

en: Copyright (C) 2006 Free Software Foundation, Inc.
lt: Autorinės teisės (C) 2006 Free Software Foundation, Inc.

en: Create a local variable called NAME, and give it VALUE.  LOCAL
        can only be used within a function; it makes the variable NAME
        have a visible scope restricted to that function and its children.
lt: Sukurti vietinį kintamąjį nurodytu PAVADINIMU ir suteikti jam REIKŠMĘ.
        „local“ gali būti naudojamas tik funkcijose; jis sukuria kintamąjį,
        matomą tik pačioje funkcijoje ir jos dukterinėse funkcijose.

en: Create a simple command invoked by NAME which runs COMMANDS.
        Arguments on the command line along with NAME are passed to the
        function as $0 .. $n.
lt: Sukurti paprastą komandą, iškviečiamą PAVADINIMU, vykdančią KOMANDAS.
        Argumentai komandų eilutėje kartu su PAVADINIMU perduodami funkcijai
        kaip $0 .. $n.

en: Display the list of currently remembered directories.  Directories
lt: Rodyti prisimenamų aplankų sąrašą. Aplankai

en: Display the possible completions depending on the options.  Intended
        to be used from within a shell function generating possible completions.
        If the optional WORD argument is supplied, matches against WORD are
        generated.
lt: Rodyti galimus užbaigimus priklausomai nuo nustatymų.  Naudotina
        iš aplinkos funkcijos, generuojančios galimus užbaigimus.
        Jei pateiktas nebūtinasis ŽODŽIO argumentas, išvedami įrašai,
        atitinkantys ŽODĮ.

en: Exit from within a FOR, WHILE or UNTIL loop.  If N is specified,
        break N levels.
lt: Išeiti iš FOR, WHILE arba UNTIL ciklo.  Jei nurodytas N,
        išeiti aukštyn per N lygmenų.

en: Exit the shell with a status of N.  If N is omitted, the exit status
        is that of the last command executed.
lt: Išeiti iš aplinkos su klaidos kodu N.  Jei N nenurodytas, išeinant nustatomas
        paskutinės vykdytos komandos klaidos kodas.

en: Expand and execute COMMANDS as long as the final command in the
        `until' COMMANDS has an exit status which is not zero.
lt: Išskleisti ir vykdyti KOMANDAS tol, kol galutinė komanda iš
        „until“ komandų grąžina klaidos kodą, nelygų 0.

en: Expand and execute COMMANDS as long as the final command in the
        `while' COMMANDS has an exit status of zero.
lt: Išskleisti ir vykdyti KOMANDAS tol, kol galutinė komanda iš
        „while“ komandų grąžina klaidos kodą 0.

en: For each NAME, remove the corresponding variable or function.  Given
        the `-v', unset will only act on variables.  Given the `-f' flag,
        unset will only act on functions.  With neither flag, unset first
        tries to unset a variable, and if that fails, then tries to unset a
        function.  Some variables cannot be unset; also see readonly.
lt: Kiekvienam PAVADINIMUi, pašalinti atitinkamą kintamąjį ar funkciją.
        Jei nurodytas „-v“, unset veiks tik su kintamaisiais.  Jei nurodytas
        „-f“, unset veiks tik su funkcijomis.  Jei nenurodytas nei vienas iš
        šių parametrų, unset pirmiausiai bandys pašalinti kintamąjį, ir jei
        tai nepasiseks, bandys pašalinti funkciją.  Kai kurie kintamieji negali
        būti pašalinti; žr. „readonly“.

en: For each NAME, specify how arguments are to be completed.
        If the -p option is supplied, or if no options are supplied, existing
        completion specifications are printed in a way that allows them to be
        reused as input.  The -r option removes a completion specification for
        each NAME, or, if no NAMEs are supplied, all completion specifications.
lt: Kiekvienam VARDUI nurodyti, kaip argumentai turėtų būti užbaigti.
        Jei pateiktas -p nustatymas arba nepateikta jokių nustatymų,
        spausdinamos esamos užbaigimo specifikacijos tokiu formatu, kad
        jas būtų galima panaudoti kaip įvestį.  Nustatymas -r pašalina
        užbaigimo specifikaciją kiekvienam VARDUI, arba, jei nenurodyta
        VARDO, visas užbaigimo specifikacijas.

en: GNU long options:
lt: GNU ilgi parametrai:

en: HOME not set
lt: HOME nenustatytas

en: I have no name!
lt: Neturiu vardo!

en: Logout of a login shell.
lt: Atsijungti nuo prisijungimo aplinkos (login shell).

en: No effect; the command does nothing.  A zero exit code is returned.
lt: Jokio efekto; komanda nieko nedaro.  Grąžinamas klaidos kodas 0.

en: OLDPWD not set
lt: OLDPWD nenustatytas

en: Obsolete.  See `declare'.
lt: Pasenusi komanda.  Žr. „declare“.

en: Output the ARGs.  If -n is specified, the trailing newline is suppressed.
lt: Išspausdinti ARGUMENTUS.  Jei nurodytas -n, nespausdinamas naujos eilutės
        simbolis pabaigoje.

en: Print the current working directory.  With the -P option, pwd prints
        the physical directory, without any symbolic links; the -L option
        makes pwd follow symbolic links.
lt: Išspausdinti esamą aplanką.  Su parametru -P „pwd“ spausdina
        fizinį aplanką, be jokių simbolinių nuorodų; su parametru -L
        „pwd“ seka simbolinėmis nuorodomis.

en: Read ARGs as input to the shell and execute the resulting command(s).
lt: Skaityti ARGUMENTUS kaip aplinkos komandas ir jas vykdyti.

en: Read and execute commands from FILENAME and return.  The pathnames
        in $PATH are used to find the directory containing FILENAME.  If any
        ARGUMENTS are supplied, they become the positional parameters when
        FILENAME is executed.
lt: Skaityti ir vykdyti komandas iš FAILO ir grįžti.  Keliai
        kintamajame $PATH naudojami aplankui, kuriame yra FAILAS, rasti.
        Jei nurodyta ARGUMENTŲ, jie tampa poziciniais parametrais iškvietus
        FAILĄ.

en: Remove NAMEs from the list of defined aliases.  If the -a option is given,
        then remove all alias definitions.
lt: Pašalinti VARDUS iš aprašytų alternatyviųjų vardų sąrašo.  Jei nurodyta
        nuostata -a, pašalinti visus alternatyviuosius vardus.

en: Removes entries from the directory stack.  With no arguments,
lt: Šalina įrašus iš aplankų steko. Jei nenurodyta argumentų,

en: Resume the next iteration of the enclosing FOR, WHILE or UNTIL loop.
        If N is specified, resume at the N-th enclosing loop.
lt: Tęsti kitą FOR, WHILE arba UNTIL ciklo iteraciją.
        Jei N nurodytas, tęsti ciklą, esantį N lygmenų virš esamo.

en: Return a successful result.
lt: Grąžinti sėkmingą rezultatą.

en: Return an unsuccessful result.
lt: Grąžinti nesėkmingą rezultatą.

en: Returns the context of the current subroutine call.
lt: Grąžina esamos procedūros kontekstą.

en: Returns the context of the current subroutine call.
        
        Without EXPR, returns "$line $filename".  With EXPR,
        returns "$line $subroutine $filename"; this extra information
        can be used to provide a stack trace.
        
        The value of EXPR indicates how many call frames to go back before the
        current one; the top frame is frame 0.
lt: Grąžina esamos procedūros kontekstą.
        
        Be IŠRAIŠKOS, grąžina „$eilutė $failo_vardas“.  Su IŠRAIŠKA,
        grąžina „$eilutė $procedūra $failo_vardas“; ši papildoma informacija
        gali būti panaudota kuriant steko išrašą (stack trace).
        
        IŠRAIŠKOS reikšmė nurodo, per kiek kvietimo freimų grįžti nuo
        esamo; viršutinis freimas yra 0.

en: Run a set of commands in a group.  This is one way to redirect an
        entire set of commands.
lt: Vykdyti eilę komandų grupėje.  Tai yra vienas iš būdų nukreipti
        visos eilės komandų įvedimą/išvedimą.

en: Run a shell builtin.  This is useful when you wish to rename a
        shell builtin to be a function, but need the functionality of the
        builtin within the function itself.
lt: Vykdyti aplinkos įtaisytą funkciją.  Ši komanda naudinga, kai norite
        vietoje įtaisytos funkcijos naudoti savąją, tačiau reikia
        pasinaudoti įtaisytąja šios funkcijos viduje.

en: Shell commands matching keyword `
lt: Aplinkos komandos, atitinkančios raktažodį „

en: Shell commands matching keywords `
lt: Aplinkos komandos, atitinkančios raktažodžius „

en: Shell options:
lt: Aplinkos parametrai:

en: Suspend the execution of this shell until it receives a SIGCONT
        signal.  The `-f' if specified says not to complain about this
        being a login shell if it is; just suspend anyway.
lt: Sustabdyti šios aplinkos darbą, kol bus gautas SIGCONT
        signalas.  Jei nurodyta „-f“, nesiskųsti, jei ši aplinka yra prisijungimo
        aplinka (login shell) ir sustabdyti ją bet kuriuo atveju.

en: TIMEFORMAT: `%c': invalid format character
lt: TIMEFORMAT: „%c“: netaisyklingas formato simbolis

en: The -c flag clears the directory stack by deleting all of the elements.
lt: Parametras -c išvalo aplankų steką.

en: The -l flag specifies that `dirs' should not print shorthand versions
lt: Parametras -l nurodo, kad „dirs“ neturėtų spausdinti sutrumpintų

en: The mail in %s has been read
lt: Paštas %s perskaitytas

en: The value of EXPR indicates how many call frames to go back before the
lt: EXPR reikšmė nurodo, per kiek kvietimo freimų eiti atgal prieš

en: There are stopped jobs.
lt: Yra sustabdytų darbų.

en: These shell commands are defined internally.  Type `help' to see this list.
    Type `help name' to find out more about the function `name'.
    Use `info bash' to find out more about the shell in general.
    Use `man -k' or `info' to find out more about commands not in this list.
    
    A star (*) next to a name means that the command is disabled.
lt: Šios aplinkos komandos vidinės. Jei norite pamatyti šį sąrašą, įveskite „help“.
    Įveskite „help fn“, jei norite sužinoti daugiau apie funkciją „fn“.
    Įveskite „info bash“, jei norite daugiau sužinoti apie aplinką apskritai.
    Naudokite „man -k“ ir „info“, jei norite sužinoti daugiau apie komandas, nesančiasšiame sąraše.
    
    Žvaigždutė (*) prie vardo reiškia, kad komanda išjungta.

en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

en: Usage:	%s [GNU long option] [option] ...
    	%s [GNU long option] [option] script-file ...
lt: Naudojimas:	%s [GNU ilgas parametras] [parametras] ...
    	%s [GNU ilgas parametras] [parametras] scenarijaus-failas ...

en: Use "%s" to leave the shell.
lt: Naudokite „%s“, jei norite išeiti iš ap.

en: Use the `bashbug' command to report bugs.
lt: Naudokite komandą „bashbug“ klaidoms pranešti.

en: Without EXPR, returns returns "$line $filename".  With EXPR,
lt: Be EXPR, grąžina „$line $filename“.  Su EXPR,

en: You can see the directory stack with the `dirs' command.
lt: Galite pamatyti aplankų steką komanda „dirs“.

en: You have mail in $_
lt: Turite laiškų $_

en: You have new mail in $_
lt: Turite naujų laiškų $_

en: `%c': bad command
lt: `%c': bloga komanda

en: `%c': invalid format character
lt: „%c“: netaisyklingas formato simbolis

en: `%c': invalid symbolic mode character
lt: „%c“: netaisyklingas simbolinės veiksenos simbolis

en: `%c': invalid symbolic mode operator
lt: „%c“: netaisyklingas simbolinės veiksenos operatorius

en: `%s': cannot unbind
lt: „%s“: nepavyko atjungti (unbind)

en: `%s': invalid keymap name
lt: „%s“: netaisyklingas keymap'o pavadinimas

en: `%s': missing format character
lt: „%s“: trūksta formato simbolio

en: `%s': not a pid or valid job spec
lt: „%s“: ne pid'as ar taisyklinga darbo specifikacija

en: `%s': not a valid identifier
lt: `%s': netaisyklingas identifikatorius

en: `%s': unknown function name
lt: „%s“: nežinomas funkcijos pavadinimas

en: `)' expected
lt: tikėtasi „)“

en: `)' expected, found %s
lt: tikėtasi „)“, rasta %s

en: `:' expected for conditional expression
lt: sąlygos išraiškoje tikėtasi „:“

en: `alias' with no arguments or with the -p option prints the list
        of aliases in the form alias NAME=VALUE on standard output.
        Otherwise, an alias is defined for each NAME whose VALUE is given.
        A trailing space in VALUE causes the next word to be checked for
        alias substitution when the alias is expanded.  Alias returns
        true unless a NAME is given for which no alias has been defined.
lt: „alias“ be argumentų arba su -p nuostata išspausdina alternatyviųjų
        vardų sąrašą formatu VARDAS=REIKŠMĖ į standartinį išvedimą.
        Kitu atveju aprašomas alternatyvusis vardas kiekvienam VARDUI,
        kurio REIKŠMĖ nurodyta.
    Jei REIKŠMĖ baigiasi tarpo simboliu, kitame
        žodyje ieškoma alternatyviųjų vardų keitinių, kai alternatyvusis vardas
        išskleidžiamas.  „alias“ grąžina „true“, nebent duotas VARDAS, kuriam
        neaprašytas joks alternatyvusis vardas.

en: allocated
lt: išskirta

en: argument
lt: argumentas

en: argument expected
lt: tikėtasi argumento

en: attempted assignment to non-variable
lt: bandymas priskirti ne kintamajam

en: back up through the list with the `popd' command.
lt: sąrašu su „popd“ komanda.

en: bad array subscript
lt: blogas masyvo indeksas

en: bad command type
lt: blogas komandos tipas

en: bad connector
lt: blogas jungtukas

en: bad jump
lt: blogas šuolis

en: bad substitution: no closing `%s' in %s
lt: blogas keitinys: trūksta „%s“ %s

en: bash_execute_unix_command: cannot find keymap for command
lt: bash_execute_unix_command: nepavyko rasti keymapo komandai

en: bug: bad expassign token
lt: klaida: bloga expassign leksema

en: bug: unknown operation
lt: klaida: nežinoma operacija

en: can be used used to provide a stack trace.
lt: gali būti panaudota generuojant steko išrašą (stack trace).

en: can only `return' from a function or sourced script
lt: galima grįžti (return) tik iš funkcijos ar scenarijaus

en: can only be used in a function
lt: galima naudoti tik funkcijoje

en: cannot allocate new file descriptor for bash input from fd %d
lt: nepavyko išskirti naujo failo deskriptoriaus bash įvedimui iš fd %d

en: cannot create temp file for here document: %s
lt: nepavyko sukurti laikino failo „here“ dokumentui: %s

en: cannot duplicate fd %d to fd %d
lt: nepavyko dublikuoti fd %d į fd %d

en: cannot find %s in shared object %s: %s
lt: nepavyko rasti %s bendrajame objekte %s: %s

en: cannot open shared object %s: %s
lt: nepavyko atverti bendrojo objekto %s: %s

en: cannot redirect standard input from /dev/null: %s
lt: nepavyko peradresuoti standartinio įvedimo iš /dev/null: %s

en: cannot set and unset shell options simultaneously
lt: negalima aplinkos nuostatos vienu metu įjungti ir išjungti

en: cannot simultaneously unset a function and a variable
lt: negalima kartu ištrinti funkcijos ir kintamojo

en: cannot suspend
lt: nepavyko sustabdyti

en: cannot suspend a login shell
lt: nepavyko sustabdyti prisijungimo aplinkos

en: cannot use `-f' to make functions
lt: negalima naudoti „-f“ funkcijoms kurti

en: cannot use more than one of -anrw
lt: negalima naudoti daugiau negu vieno parametro iš -anrw

en: causes `dirs' to print the directory stack with one entry per line,
lt: „dirs“ išveda aplankų steką po vieną pavadinimą eilutėje,

en: completion: function `%s' not found
lt: completion: funkcija „%s“ nerasta

en: conditional binary operator expected
lt: tikėtasi sąlygos binarinio operatoriaus

en: could not find /tmp, please create!
lt: nepavyko rasti /tmp, sukurkite šį aplanką!

en: cprintf: `%c': invalid format character
lt: cprintf: „%c“: netaisyklingas formato simbolis

en: current one; the top frame is frame 0.
lt: esamą.  Viršutinis freimas yra 0.

en: deleting stopped job %d with process group %ld
lt: trinamas sustabdytas darbas %d procesų grupėje %ld

en: describe_pid: %ld: no such pid
lt: describe_pid: %ld: tokio pid nėra

en: dir  adds DIR to the directory stack at the top, making it the
lt: dir  prideda DIR į aplankų steko viršų; DIR nustatomas

en: directory.  With no arguments, exchanges the top two directories.
lt: Be argumentų, sukeičia viršutinius du aplankus.

en: division by 0
lt: dalyba iš 0

en: dynamic loading not available
lt: dinaminis įkrovimas negalimas

en: error importing function definition for `%s'
lt: klaida importuojant funkcijos apibrėžimą „%s“

en: expected `)'
lt: tikėtasi „)“

en: exponent less than 0
lt: eksponentas mažesnis už 0

en: expression expected
lt: tikėtasi išraiškos

en: expression recursion level exceeded
lt: viršytas išraiškos rekursijos lygis

en: file descriptor out of range
lt: failo deskriptorius už ribų

en: filename argument required
lt: reikia failo pavadinimo argumento

en: find their way onto the list with the `pushd' command; you can get
lt: atsiduria sąraše su „pushd“ komanda; galite kilti

en: flag does the same thing, but the stack position is not prepended.
lt: turi tokį patį efektą, tačiau pozicija steke neišvedama.

en: free: called with already freed block argument
lt: free: iškviestas su jau atlaisvintu bloku

en: free: called with unallocated block argument
lt: free: iškviestas su nerezervuotu bloku

en: free: start and end chunk sizes differ
lt: free: pradžios ir pabaigos blokų (chunk) dydžiai skiriasi

en: free: underflow detected; mh_nbytes out of range
lt: free: atvirkštinis perpildymas (underflow); mh_nbytes už ribos

en: freed
lt: atlaisvinta

en: getcwd: cannot access parent directories
lt: getcwd: nepavyko pasiekti aukštesnių aplankų

en: hashing disabled
lt: maiša išjungta

en: history position
lt: istorijos pozicija

en: history specification
lt: istorijos specifikacija

en: identifier expected after pre-increment or pre-decrement
lt: po prieš-didinimo ar prieš-mažinimo operatoriaus tikėtasi identifikatoriaus

en: invalid arithmetic base
lt: netaisyklingas aritmetinis pagrindas

en: invalid base
lt: netaisyklingas pagrindas

en: invalid character %d in exportstr for %s
lt: netaisyklingas simbolis %d %s exportstr'e

en: invalid number
lt: netaisyklingas skaičius

en: invalid signal number
lt: netaisyklingas signalo numeris

en: job %d started without job control
lt: darbas %d pradėtas be darbų valdymo

en: just resized
lt: tik ką pakeistas dydis

en: last command: %s
lt: paskutinė komanda: %s

en: make_here_document: bad instruction type %d
lt: make_here_document: blogas instrukcijos tipas %d

en: make_redirection: redirection instruction `%d' out of range
lt: make_redirection: nukreipimo instrukcija „%d“ už ribų

en: malloc: block on free list clobbered
lt: malloc: blokas iš laisvų blokų sąrašo sugadintas

en: malloc: failed assertion: %s
lt: malloc: pažeista prielaida: %s

en: malloc: watch alert: %p %s
lt: malloc: stebinio įspėjimas: %p %s

en: missing `)'
lt: Trūksta „)“

en: missing `]'
lt: trūksta „]“

en: missing hex digit for \x
lt: trūksta šešioliktainio skaitmens išraiškoje \x

en: network operations not supported
lt: tinklo operacijos nepalaikomos

en: no `=' in exportstr for %s
lt: %s exportstr'e trūksta „=“

en: no closing `%c' in %s
lt: nėra uždarančiojo „%c“ %s

en: no command found
lt: komandų nerasta

en: no help topics match `%s'.  Try `help help' or `man -k %s' or `info %s'.
lt: nėra žinyno temų, atitinkančių „%s“. Bandykite „help help“, „man -k %s“ arba „info %s“.

en: no job control
lt: nėra darbų valdymo

en: no job control in this shell
lt: šioje aplinkoje nėra darbų valdymo

en: no match: %s
lt: nėra atitikmenų: %s

en: no other directory
lt: nėra kito aplanko

en: no other options allowed with `-x'
lt: su „-x“ neleidžiama naudoti kitų parametrų

en: not login shell: use `exit'
lt: ne prisijungimo aplinka: naudokite „exit“

en: octal number
lt: aštuntainis skaičius

en: of directories which are relative to your home directory.  This means
lt: aplankų, santykinių namų aplinkui, pavadinimų. Tai reiškia, kad

en: only meaningful in a `for', `while', or `until' loop
lt: prasminga tik „for“, „while“ arba „until“ cikle

en: pop_var_context: no global_variables context
lt: pop_var_context: nėra global_variables konteksto

en: prepending the directory name with its position in the stack.  The -p
lt: prieš pavadinimą prirašoma aplanko pozicija steke. Parametras -p

en: print_command: bad connector `%d'
lt: print_command: blogas jungtukas  „%d“

en: printf formats and prints ARGUMENTS under control of the FORMAT. FORMAT
        is a character string which contains three types of objects: plain
        characters, which are simply copied to standard output, character escape
        sequences which are converted and copied to the standard output, and
        format specifications, each of which causes printing of the next successive
        argument.  In addition to the standard printf(1) formats, %b means to
        expand backslash escape sequences in the corresponding argument, and %q
        means to quote the argument in a way that can be reused as shell input.
        If the -v option is supplied, the output is placed into the value of the
        shell variable VAR rather than being sent to the standard output.
lt: printf formatuoja ir spausdina ARGUMENTUS nurodytu FORMATU. FORMATAS
        yra simbolių seka, sudaryta iš trijų tipų objektų: paprastų
        simbolių, tiesiog nukopijuojamų į standartinį išvedimą,
        kaitos sekų, konvertuojamų ir kopijuojamų į standartinį išvedimą,
        ir formato specifikacijų, kurių kiekviena išspausdina kitą argumentą.
        Be įprastų printf(1) formatų, %b reiškia išplėsti kairinio brūkšnio
        („\“) kaitos sekas atitinkamame argumente, o %q reiškia išvesti
        argumentą kabutėse tokia forma, kad rezultatą būtų galima
        panaudoti įvedimui.
        Jei pateiktas parametras -v, išvedimas įrašomas į aplinkos kintamąjį
        KINT, užuot spausdinus į standartinį išvedimą.

en: read error: %d: %s
lt: skaitymo klaida: %d: %s

en: realloc: called with unallocated block argument
lt: realloc: iškviestas su nerezervuotu bloku

en: realloc: start and end chunk sizes differ
lt: realloc: pradžios ir pabaigos blokų (chunk) dydžiai skiriasi

en: realloc: underflow detected; mh_nbytes out of range
lt: realloc: atvirkštinis perpildymas (underflow); mh_nbytes už ribos

en: recursion stack underflow
lt: rekursijos steko atvirkštinis perpildymas

en: redirection error: cannot duplicate fd
lt: nukreipimo klaida: nepavyko dublikuoti fd

en: register_alloc: %p already in table as allocated?
lt: register_alloc: %p jau lentelėje kaip rezervuotas?

en: register_alloc: alloc table is full with FIND_ALLOC?
lt: register_alloc: alloc lentelė pilna su FIND_ALLOC?

en: register_free: %p already in table as free?
lt: register_free: %p jau lentelėje kaip laisvas?

en: removes the top directory from the stack, and cd's to the new
lt: pašalina viršutinį aplanką iš steko ir pakeičia darbinį aplanką

en: requesting resize
lt: prašoma dydžio keitimo

en: restricted
lt: apribota

en: returns "$line $subroutine $filename"; this extra information
lt: grąžina „$line $subroutine $filename“; ši papildoma informacija

en: run_pending_traps: bad value in trap_list[%d]: %p
lt: run_pending_traps: bloga trap_list[%d] reikšmė: %p

en: run_pending_traps: signal handler is SIG_DFL, resending %d (%s) to myself
lt: run_pending_traps: signalo doroklė yra SIG_DFL, siunčiamas %d (%s) sau

en: save_bash_input: buffer already exists for new fd %d
lt: save_bash_input: naujam fd %d buferis jau egzistuoja

en: shell level (%d) too high, resetting to 1
lt: aplinkos lygmuo (%d) per aukštas, nustatoma į 1

en: shift count
lt: postūmių skaičius

en: sigprocmask: %d: invalid operation
lt: sigprocmask: %d: netaisyklinga operacija

en: syntax error
lt: sintaksės klaida

en: syntax error in conditional expression
lt: sintaksės klaida sąlygos išraiškoje

en: syntax error in conditional expression: unexpected token `%s'
lt: sintaksės klaida sąlygos išraiškoje: netikėta leksema „%s“

en: syntax error in expression
lt: sintaksės klaida išraiškoje

en: syntax error near `%s'
lt: sintaksės klaida prie „%s“

en: syntax error near unexpected token `%s'
lt: sintaksės klaida prie netikėtos leksemos: „%s“

en: syntax error: `((%s))'
lt: sintaksės klaida: „((%s))“

en: syntax error: `;' unexpected
lt: sintaksės klaida: netikėtas „;“

en: syntax error: arithmetic expression required
lt: sintaksės klaida: reikia aritmetinės išraiškos

en: syntax error: invalid arithmetic operator
lt: sintaksės klaida: netaisyklingas aritmetinis operatorius

en: syntax error: operand expected
lt: sintaksės klaida: tikėtasi operando

en: syntax error: unexpected end of file
lt: sintaksės klaida: netikėta failo pabaiga

en: the stack, making the new top of the stack the current working
lt: steką, nustatydamas esamą aplanką į naująją steko viršūnės reikšmę.

en: too many arguments
lt: per daug argumentų

en: top directory.
lt: steko viršūnėje esančiu.

en: trap_handler: bad signal %d
lt: trap_handler: blogas signalas %d

en: unexpected EOF while looking for `]]'
lt: netikėta failo pabaiga ieškant „]]“

en: unexpected EOF while looking for matching `%c'
lt: netikėta failo pabaiga ieškant atitinkamo „%c“

en: unexpected EOF while looking for matching `)'
lt: netikėta failo pabaiga ieškant atitinkamo „)“

en: unexpected argument `%s' to conditional binary operator
lt: netikėtas argumentas „%s“ sąlygos binariniam operatoriui

en: unexpected argument `%s' to conditional unary operator
lt: netikėtas argumentas „%s“ sąlygos unariniam operatoriui

en: unexpected argument to conditional binary operator
lt: netikėtas argumentas sąlygos binariniam operatoriui

en: unexpected argument to conditional unary operator
lt: netikėtas argumentas sąlygos unariniam operatoriui

en: unexpected token %d in conditional command
lt: netikėta leksema %d sąlygos komandoje

en: unexpected token `%c' in conditional command
lt: netikėta leksema „%c“ sąlygos komandoje

en: unexpected token `%s' in conditional command
lt: netikėta leksema „%s“ sąlygos komandoje

en: unexpected token `%s', conditional binary operator expected
lt: netikėta leksema „%s“, tikėtasi sąlyginio binarinio operatoriaus

en: unexpected token `%s', expected `)'
lt: netikėta leksema „%s“, tikėtasi „)“

en: unknown command error
lt: nežinoma komandos klaida

en: value too great for base
lt: per didelė pagrindo reikšmė

en: wait: pid %ld is not a child of this shell
lt: wait: pid %ld nėra šios aplinkos dukterinis procesas

en: wait_for: No record of process %ld
lt: wait_for: nėra proceso %ld įrašo

en: wait_for_job: job %d is stopped
lt: wait_for_job: darbas %d yra sustabdytas

en: warning: -C option may not work as you expect
lt: įspėjimas: parametras -C gali neveikti taip, kaip tikitės

en: warning: -F option may not work as you expect
lt: įspėjimas: parametras -F gali neveikti taip, kaip tikitės

en: write error: %s
lt: rašymo klaida: %s

en: xmalloc: %s:%d: cannot allocate %lu bytes
lt: xmalloc: %s:%d: nepavyko išskirti %lu baitų

en: xmalloc: %s:%d: cannot allocate %lu bytes (%lu bytes allocated)
lt: xmalloc: %s:%d: nepavyko išskirti %lu baitų (išskirta %lu baitų)

en: xmalloc: cannot allocate %lu bytes
lt: xmalloc: nepavyko išskirti %lu baitų

en: xmalloc: cannot allocate %lu bytes (%lu bytes allocated)
lt: xmalloc: nepavyko išskirti %lu baitų (%lu baitų išskirta)

en: xrealloc: %s:%d: cannot allocate %lu bytes
lt: xrealloc: %s:%d: nepavyko išskirti %lu baitų

en: xrealloc: %s:%d: cannot reallocate %lu bytes (%lu bytes allocated)
lt: xrealloc: %s:%d: nepavyko išskirti %lu baitų (išskirta %lu baitų)

en: xrealloc: cannot allocate %lu bytes
lt: xrealloc: nepavyko išskirti %lu baitų

en: xrealloc: cannot reallocate %lu bytes (%lu bytes allocated)
lt: xrealloc: nepavyko išskirti %lu baitų (išskirta %lu baitų)
