bash 5.3-rc1 - en to et translation catalogue (311 entries)

en: timed out waiting for input: auto-logout
et: taimout sisendi ootamisel: auto-logout

en: 	-%s or -o option
et: 	-%s või -o võti

en: 	-ilrsD or -c command or -O shopt_option		(invocation only)
et: 	-ilrsD või -c käsklus või -O lühivõti		(ainult käivitamine)

en:   (wd: %s)
et:   (tk: %s)

en:  (core dumped)
et:  (core salvestatud)

en:  line
et:  rida

en: $%s: cannot assign in this way
et: $%s: sedasi ei saa omistada

en: %c%c: invalid option
et: %c%c: vigane võti

en: %s can be invoked via
et: %s saab kasutada läbi

en: %s has null exportstr
et: %s exportstr on null

en: %s is %s
et: %s on %s

en: %s is a function
et: %s: on funktsioon

en: %s is a shell builtin
et: %s on shelli sisekäsk

en: %s is a shell keyword
et: %s on shelli võtmesõna

en: %s is a special shell builtin
et: %s on spetsiaalne shelli sisekäsk

en: %s is aliased to `%s'
et: %s alias on `%s'

en: %s is not bound to any keys.
et: %s ei ole seotud ühegi klahviga.

en: %s out of range
et: %s on piiridest väljas

en: %s: %s out of range
et: %s: %s on piiridest väljas

en: %s: %s: cannot open as FILE
et: %s: %s: ei saa avada kui FAIL

en: %s: %s: compatibility value out of range
et: %s: %s: ühilduv väärtus  on piiridest väljas

en: %s: %s: must use subscript when assigning associative array
et: %s: %s: assotsatsiivse massiivi omistamisel tuleb kasutada massiivi indeksit

en: %s: %s:%d: cannot allocate %lu bytes
et: %s: %s:%d: %lu baiti ei õnnestu allokeerida

en: %s: Is a directory
et: %s: On kataloog

en: %s: ambiguous job spec
et: %s: segane töö

en: %s: arguments must be process or job IDs
et: %s: argumendid peavad olema protsessi või töö identifikaatorid

en: %s: bad substitution
et: %s: halb asendus

en: %s: binary operator expected
et: %s: eeldati binaarset operaatorit

en: %s: cannot allocate %lu bytes
et: %s: ei õnnestu allokeerida %lu baiti

en: %s: cannot assign
et: %s: ei saa omistada

en: %s: cannot assign to non-numeric index
et: %s: mitte-numbrilisele indeksile ei saa omistada

en: %s: cannot convert associative to indexed array
et: %s: assotsiatiivset massiivi ei saa teisendada indekseeritud massiiviks

en: %s: cannot convert indexed to associative array
et: %s: indekseeritud massiivi ei saa teisendada assotsiatiivseks massiiviks

en: %s: cannot delete: %s
et: %s: ei saa kustutada: %s

en: %s: cannot destroy array variables in this way
et: %s: masiivi muutujaid ei saa nii kustutada

en: %s: cannot execute: required file not found
et: %s: ei õnnestu käivitada: nõutud faili ei leitud

en: %s: cannot export
et: %s: ei saa eksportida

en: %s: cannot unset
et: %s: ei saa eemaldada

en: %s: cannot unset: readonly %s
et: %s: ei saa eemaldada: %s on ainult lugemiseks

en: %s: circular name reference
et: %s: tsükliline nime viide

en: %s: dynamic builtin already loaded
et: %s: dünaamiline sisekäsk on juba laetud

en: %s: expression error
et: %s: viga avaldises

en: %s: file is too large
et: %s: fail on liiga suur

en: %s: file not found
et: %s: faili ei ole

en: %s: first non-whitespace character is not `"'
et: %s: esimine mitte-tühemik sümbol pole `"'

en: %s: hash table empty
et: %s: paisksalvestus tabel on tühi

en: %s: history expansion failed
et: %s: ajaloo laiendamine ebaõnnestus

en: %s: host unknown
et: %s: tundmatu masin

en: %s: illegal option -- %c
et: %s: lubamatu võti -- %c

en: %s: integer expected
et: %s: oodati täisarvu

en: %s: invalid action name
et: %s: vigane tegevuse nimi

en: %s: invalid argument
et: %s: vigane argument

en: %s: invalid array origin
et: %s: vigane massiivi algus

en: %s: invalid callback quantum
et: %s: vigane tegevuse samm

en: %s: invalid file descriptor specification
et: %s: vigane faili pideme kirjeldus

en: %s: invalid indirect expansion
et: %s: vigane kaudne laiendamine

en: %s: invalid job specification
et: %s: vigane töö kirjeldus

en: %s: invalid limit argument
et: %s: vigane piirangu argument

en: %s: invalid line count
et: %s: vigane ridade arv

en: %s: invalid option
et: %s: vigane võti

en: %s: invalid option name
et: %s: vigane võtme nimi

en: %s: invalid service
et: %s: vigane teenus

en: %s: invalid shell option name
et: %s: vigane shelli võtme nimi

en: %s: invalid signal specification
et: %s: vigane signaali spetsifikatsioon

en: %s: invalid timeout specification
et: %s: vigane taimoudi kirjeldus

en: %s: invalid timestamp
et: %s: vigane ajatempel

en: %s: invalid variable name
et: %s: vigane muutuja nimi

en: %s: is a directory
et: %s: on kataloog

en: %s: job %d already in background
et: %s: töö %d on juba taustal

en: %s: job has terminated
et: %s: töö on lõpetatud

en: %s: job specification requires leading `%%'
et: %s: töö kirjeldus nõuab alustavat `%%'

en: %s: line %d:
et: %s: rida %d:

en: %s: missing separator
et: %s: puudub eraldaja

en: %s: no completion specification
et: %s: puudub täiendamise kirjeldus

en: %s: no current jobs
et: %s: jooksvaid töid pole

en: %s: no job control
et: %s: töökontroll puudub

en: %s: no such job
et: %s: sellist tööd pole

en: %s: not a function
et: %s: ei ole funktsioon

en: %s: not a regular file
et: %s: ei ole tavaline fail

en: %s: not a shell builtin
et: %s: ei ole sisekäsk

en: %s: not an array variable
et: %s: pole massiiv

en: %s: not an indexed array
et: %s: ei ole indekseeritud massiiv

en: %s: not dynamically loaded
et: %s: pole dünaamiliselt laetud

en: %s: not found
et: %s: ei leitud

en: %s: numeric argument required
et: %s: nõutakse numbrilist argumenti

en: %s: option requires an argument
et: %s: võti nõuab argumenti

en: %s: option requires an argument -- %c
et: %s: võti nõuab argumenti -- %c

en: %s: parameter not set
et: %s: parameeter ei ole seatud

en: %s: parameter null or not set
et: %s: parameeter on null või ei ole seatud

en: %s: readonly function
et: %s: funktsioon ei ole muudetav

en: %s: readonly variable
et: %s: mittemuudetav muutuja

en: %s: removing nameref attribute
et: %s: eemaldan nameref atribuudi

en: %s: restricted
et: %s: piiratud

en: %s: restricted: cannot specify `/' in command names
et: %s: piiratud: käskudes ei saa kasutada sümboleid `/'

en: %s: unary operator expected
et: %s: eeldati unaarset operaatorit

en: %s: unbound variable
et: %s: sidumata muutuja

en: %s: usage:
et: %s: kasutamine:

en: (( expression ))
et: (( avaldis ))

en: (core dumped)
et: (core salvestatud)

en: (wd now: %s)
et: (tk nüüd: %s)

en: . [-p path] filename [arguments]
et: . [-p failitee] failinimi [argumendid]

en: /tmp must be a valid directory name
et: /tmp peab olema kataloogi nimi

en: <no current directory>
et: <jooksev kataloog puudub>

en: Aborting...
et: Katkestan...

en: Broken pipe
et: Katkine toru

en: Bus error
et: Siini viga

en: DEBUG warning:
et: SILUMIS hoiatus:

en: Done
et: Valmis

en: Done(%d)
et: Valmis(%d)

en: Exit %d
et: Lõpetas %d

en: GNU bash, version %s (%s)
et: GNU bash, versioon %s (%s)

en: GNU bash, version %s-(%s)
et: GNU bash, versioon %s-(%s)

en: GNU long options:
et: GNU pikad võtmed:

en: General help using GNU software: <http://www.gnu.org/gethelp/>
et: GNU tarkvara üldine abiinfo: <http://www.gnu.org/gethelp/>

en: HOME not set
et: HOME pole seatud

en: I have no name!
et: Mul ei ole nime!

en: INFORM:
et: TEAVE:

en: Killed
et: Tapetud

en: License GPLv3+: GNU GPL version 3 or later <http://gnu.org/licenses/gpl.html>
et: Litsents GPLv3+: GNU GPL versioon 3 või uuem <http://gnu.org/licenses/gpl.html>

en: OLDPWD not set
et: OLDPWD pole seatud

en: Running
et: Töötab

en: Shell commands matching keyword ` | Shell commands matching keywords `
et[0]: Shelli käske otsiv võtmesõna
et[1]: Shelli käske otsivad võtmesõnad

en: Shell options:
et: Käsuinterpretaatori võtmed:

en: Signal %d
et: Signaal %d

en: Stopped
et: Peatatud

en: Stopped(%s)
et: Peatatud(%s)

en: The mail in %s has been read
et: Kiri kaustas %s on loetud

en: There are running jobs.
et: Teil on töötavaid töid.

en: There are stopped jobs.
et: Teil on peatatud töid.

en: Unknown Signal #%d
et: Tundmatu signaal #%d

en: Unknown error
et: Tundmatu viga

en: Unknown status
et: Tundmatu olek

en: Usage:	%s [GNU long option] [option] ...
    	%s [GNU long option] [option] script-file ...
et: Kasutamine:	%s [GNU pikk võti] [võti] ...
    	%s [GNU pikk võti] [võti] skript-fail ...

en: Use "%s" to leave the shell.
et: Käsuinterpretaatorist väljumiseks kasutage "%s".

en: Use the `bashbug' command to report bugs.
et: Vigadest teatamiseks kasutage käsku `bashbug'.

en: User signal 1
et: Kasutaja signaal 1

en: User signal 2
et: Kasutaja signaal 2

en: You have mail in $_
et: Teil on kiri kaustas $_

en: You have new mail in $_
et: Teil on uus kiri kaustas $_

en: [ arg... ]
et: [ argument... ]

en: [[ expression ]]
et: [[ avaldis ]]

en: `%c': bad command
et: `%c': halb käsklus

en: `%c': invalid format character
et: `%c': vigane vormingu sümbol

en: `%c': invalid symbolic mode character
et: `%c': vigane sümbolkujul moodi täht

en: `%c': invalid symbolic mode operator
et: `%c': vigane sümbolkujul moodi operaator

en: `%c': invalid time format specification
et: `%c': vigane ajavormingu kirjeldus

en: `%s': cannot unbind
et: `%s': ei saa lahti siduda

en: `%s': cannot unbind in command keymap
et: `%s': käsu klahvikaardis ei saa lahti siduda

en: `%s': invalid alias name
et: `%s': vigane aliase nimi

en: `%s': invalid keymap name
et: `%s': vigane klahvikaardi nimi

en: `%s': is a special builtin
et: `%s': on spetsiaalne sisekäsk

en: `%s': missing format character
et: `%s': puudub vormingu sümbol

en: `%s': not a pid or valid job spec
et: `%s': ei ole pid ega korrektne töö spetsifikatsioon

en: `%s': not a valid identifier
et: `%s': ei ole lubatud identifikaator

en: `%s': unknown function name
et: `%s': tundmatu funktsiooni nimi

en: `)' expected
et: oodati `)'

en: `)' expected, found %s
et: oodati `)', saadi %s

en: alias [-p] [name[=value] ... ]
et: alias [-p] [nimi[=väärtus] ... ]

en: all_local_variables: no function context at current scope
et: all_local_variables: praegune skoop pole funktsiooni kontekst

en: ambiguous redirect
et: mitmetimõistetav ümbersuunamine

en: argument expected
et: oodati argumenti

en: arithmetic syntax error in expression
et: aritmeetika süntaksi viga avaldises

en: arithmetic syntax error in variable assignment
et: aritmeetika süntaksi viga muutujale omistamisel

en: arithmetic syntax error: invalid arithmetic operator
et: aritmeetika süntaksi viga: vigane aritmeetiline operaator

en: arithmetic syntax error: operand expected
et: aritmeetika süntaksi viga: oodati operandi

en: array variable support required
et: nõutav on massiivi muutuja tugi

en: attempted assignment to non-variable
et: üritati omistada mitte-muutujale

en: bad array subscript
et: vigane massiivi indeks

en: bad command type
et: halb käsu tüüp

en: bad interpreter
et: halb interpretaator

en: bad jump
et: halb hüpe

en: bad substitution: no closing "`" in %s
et: halb asendus: %s sees puudub sulgev "`"

en: bash home page: <http://www.gnu.org/software/bash>
et: bash koduleht: <http://www.gnu.org/software/bash>

en: bash_execute_unix_command: cannot find keymap for command
et: bash_execute_unix_command: ei leia käsu klahvikaarti

en: brace expansion: cannot allocate memory for %s
et: loogelise sulu laiendamine: %s jaoks ei piisa mälu

en: brace expansion: failed to allocate memory for %s elements
et: loogelise sulu laiendamine: %s elemendi jaoks ei piisa mälu

en: brace expansion: failed to allocate memory for `%s'
et: loogelise sulu laiendamine: `%s' jaoks ei piisa mälu

en: can only `return' from a function or sourced script
et: `return' saab kasutada ainult funktsioonis või loetud skriptis

en: can only be used in a function
et: saab kasutada ainult funktsioonis

en: cannot assign fd to variable
et: faili pidet ei saa muutujale omistada

en: cannot change locale
et: lokaadi muutmine ebaõnnestus

en: cannot create
et: ei saa luua

en: cannot duplicate fd %d to fd %d
et: fd %d ei saa duplitseerida failipidemeks %d

en: cannot execute
et: ei saa käivitada

en: cannot execute binary file
et: kahendfaili ei õnnestu käivitada

en: cannot find %s in shared object %s: %s
et: %s puudub jagatud objektis %s: %s

en: cannot get limit
et: ei õnnestu lugeda piirangut

en: cannot modify limit
et: ei õnnestu muuta piirangut

en: cannot open
et: ei saa avada

en: cannot open shared object %s: %s
et: jagatud objekti %s ei saa avada: %s

en: cannot open temp file
et: ajutist faili ei saa avada

en: cannot overwrite existing file
et: fail on olemas, ei kirjuta üle

en: cannot read
et: ei saa lugeda

en: cannot set and unset shell options simultaneously
et: shelli võtmei ei saa samaaegselt seada ja eemaldada

en: cannot simultaneously unset a function and a variable
et: ei saa üheaegselt eemaldada funktsiooni ja muutujat

en: cannot suspend
et: peatamine ei õnnestu

en: cannot suspend a login shell
et: login shelli ei saa peatada

en: cannot use `-f' to make functions
et: võtit `-f' ei saa funktsiooni loomiseks kasutada

en: cannot use more than one of -anrw
et: ei saa kasutada enam kui ühte võtmetest -anrw

en: cd [-L|[-P [-e]]] [-@] [dir]
et: cd [-L|[-P [-e]]] [-@] [kataloog]

en: command not found
et: käsku ei ole

en: could not find /tmp, please create!
et: /tmp puudub, palun looge see!

en: current
et: praegune

en: describe_pid: %ld: no such pid
et: describe_pid: %ld: pid puudub

en: directory stack empty
et: kataloogi pinu on tühi

en: directory stack index
et: kataloogi pinu indeks

en: division by 0
et: nulliga jagamine

en: dynamic loading not available
et: dünaamilist laadimist et saa kasutada

en: echo [-n] [arg ...]
et: echo [-n] [argument ...]

en: echo [-neE] [arg ...]
et: echo [-neE] [argument ...]

en: empty array variable name
et: tühi massiivi muutuja nimi

en: empty filename
et: tühi faili nimi

en: enable [-a] [-dnps] [-f filename] [name ...]
et: enable [-a] [-dnps] [-f failinimi] [nimi ...]

en: error getting terminal attributes
et: viga terminali atribuutide lugemisel

en: error retrieving current directory
et: viga jooksva kataloogi tuvastamisel

en: error setting terminal attributes
et: viga terminali atribuutide seadmisel

en: eval [arg ...]
et: eval [argument ...]

en: expected `)'
et: oodati `)'

en: exponent less than 0
et: eksponent on väiksem kui 0

en: expression expected
et: oodati avaldist

en: expression recursion level exceeded
et: avaldise rekursioon on liiga sügav

en: file descriptor out of range
et: faili deskriptor on piiridest väljas

en: filename argument required
et: failinime argument on nõutav

en: format parsing problem: %s
et: probleem vormingu parsimisel: %s

en: frame not found
et: raami ei leitud

en: getcwd: cannot access parent directories
et: getcwd: vanemkataloogidele ei ole juurdepääsu

en: getopts optstring name [arg ...]
et: getopts optstring nimi [argument ...]

en: hashing disabled
et: räsi blokeeritud

en: help [-dms] [pattern ...]
et: help [-dms] [muster ...]

en: help not available in this version
et: abiinfo ei ole selles versioonis saadaval

en: history position
et: ajaloo positsioon

en: history specification
et: ajaloo kirjeldus

en: hits	command
et: leitud	käsklus

en: invalid arithmetic base
et: vigane aritmeetiline baas

en: invalid base
et: vigane baas

en: invalid file descriptor
et: vigane failipide

en: invalid glob sort type
et: vigane glob sort tüüp

en: invalid hex number
et: vigane kuueteistkümnendnumber

en: invalid integer constant
et: vigane täisarvu konstant

en: invalid number
et: vigane number

en: invalid octal number
et: vigane kaheksandnumber

en: invalid regular expression `%s'
et: vigane regulaar avaldis `%s'

en: invalid regular expression `%s': %s
et: vigane regulaar avaldis `%s': %s

en: invalid signal number
et: vigane signaali number

en: job %d started without job control
et: töö %d käivitati töö kontrollita

en: last command: %s
et: viimane käsklus: %s

en: limit
et: piirang

en: line %d:
et: rida %d:

en: line editing not enabled
et: rea redigeerimine ei ole lubatud

en: load function for %s returns failure (%d): not loaded
et: %s laadimise funktsioon ragastas vea (%d): ei laetud

en: local [option] name[=value] ...
et: local [option] nimi[=väärtus] ...

en: loop count
et: tsüklite arv

en: make_local_variable: no function context at current scope
et: make_local_variable: praegune skoop pole funktsiooni kontekst

en: missing `)'
et: puudub `)'

en: missing `]'
et: puudub `]'

en: missing hex digit for \x
et: \x jaoks puudub kuueteistkümnend number

en: missing unicode digit for \%c
et: \%c jaoks puudub unikoodi number

en: no closing `%c' in %s
et: sulgev `%c' puudub %s sees

en: no command found
et: käsku ei ole

en: no help topics match `%s'.  Try `help help' or `man -k %s' or `info %s'.
et: `%s' sobiv abiinfo teema puudub.  Proovige `help help' või `man -k %s' või `info %s'.

en: no job control
et: töökontroll puudub

en: no match: %s
et: ei leitud: %s

en: no other directory
et: teist kataloogi pole

en: no other options allowed with `-x'
et: `-x' ei luba teisi võtmeid

en: not currently executing completion function
et: täiendamise funktsioon hetkel ei tööta

en: not login shell: use `exit'
et: pole login shell: kasutage `exit'

en: null directory
et: null kataloog

en: octal number
et: kaheksandnumber

en: only meaningful in a `for', `while', or `until' loop
et: omab mõtet ainult `for', `while' või `until' tsüklis

en: pipe error
et: toru viga

en: pop_var_context: no global_variables context
et: pop_var_context: pole global_variables kontekst

en: pushd [-n] [+N | -N | dir]
et: pushd [-n] [+N | -N | kataloog]

en: read error
et: viga lugemisel

en: recursion stack underflow
et: rekursiooni pinu alatäitumine

en: redirection error: cannot duplicate fd
et: viga ümbersuunamisel: fd duplikaadi loomine ei õnnestu

en: restricted
et: piiratud

en: restricted: cannot redirect output
et: piiratud: väljundit ei saa ümber suunata

en: run_pending_traps: bad value in trap_list[%d]: %p
et: run_pending_traps: halb väärtus muutujas trap_list[%d]: %p

en: run_pending_traps: signal handler is SIG_DFL, resending %d (%s) to myself
et: run_pending_traps: signaali käsitleja on SIG_DFL, saadan %d (%s) iseendale

en: shell level (%d) too high, resetting to 1
et: shelli tase (%d) on liiga kõrge, kasutan väärtust 1

en: shift count
et: nihutamiste arv

en: sigprocmask: %d: invalid operation
et: sigprocmask: %d: vigane operatsioon

en: source [-p path] filename [arguments]
et: source [-p failitee] failinimi [argumendid]

en: string length
et: sõne pikkus

en: syntax error
et: süntaksi viga

en: syntax error in conditional expression
et: süntaksi viga tingimuslikus avaldises

en: syntax error near `%s'
et: süntaksi viga kohal `%s'

en: syntax error: `%s' unexpected
et: süntaksi viga: ootamatu `%s'

en: syntax error: `((%s))'
et: süntaksi viga: `((%s))'

en: syntax error: `;' unexpected
et: süntaksi viga: ootamatu `;'

en: syntax error: arithmetic expression required
et: süntaksi viga: nõutakse aritmeetilist avaldist

en: syntax error: unexpected end of file
et: süntaksi viga: ootamatu faililõpp

en: syntax error: unexpected end of file from `%s' command on line %d
et: süntaksi viga: ootamatu faililõpp `%s' käsust real %d

en: syntax error: unexpected end of file from command on line %d
et: süntaksi viga: ootamatu faililõpp käsust real %d

en: test [expr]
et: test [avaldis]

en: too many arguments
et: liiga palju argumente

en: trap_handler: bad signal %d
et: trap_handler: vigane signaal %d

en: type [-afptP] name [name ...]
et: type [-afptP] nimi [nimi ...]

en: typeset [-aAfFgiIlnrtux] name[=value] ... or typeset -p [-aAfFilnrtux] [name ...]
et: typeset [-aAfFgiIlnrtux] nimi[=väärtus] ... või typeset -p [-aAfFilnrtux] [nimi ...]

en: ulimit [-SHabcdefiklmnpqrstuvxPRT] [limit]
et: ulimit [-SHabcdefiklmnpqrstuvxPRT] [piirang]

en: umask [-p] [-S] [mode]
et: umask [-p] [-S] [mood]

en: unalias [-a] name [name ...]
et: unalias [-a] nimi [nimi ...]

en: unexpected token `%s', expected `)'
et: ootamatu märk `%s', oodati `)'

en: unknown
et: tundmatu

en: unknown command error
et: tundmatu viga käsus

en: value too great for base
et: väärtus on baasiks liiga suur

en: wait_for_job: job %d is stopped
et: wait_for_job: töö %d on peatatud

en: warning:
et: hoiatus:

en: warning: -C option may not work as you expect
et: hoiatus: võti -C ei pruugi töötada nagu te ootate

en: warning: -F option may not work as you expect
et: hoiatus: võti -F ei pruugi töötada nagu te ootate

en: write error
et: viga kirjutamisel
